Masáže

     Masáže jsou pro lidské tělo velmi prospěšné. Mají pozitivní vliv jak na fyzickou, tak i psychickou stránku. 

     Pomocí masáží můžete nejen uvolnit svalové napětí (a tím různé ztuhnutí a bolesti), ale i zmírnit bolesti hlavy a přispět ke zlepšení krevního  a lymfatického oběhu a ke zdravému stavu pokožky. Masáže pomáhají snížit také stres a úzkost, zlepšují spánek, posilují imunitu a podporují při relaxaci. Pokud se budeme věnovat oblasti bříška a spodní části zad může být masáž prospěšná také při touze po početí.

     Velmi prospěšné mohou masáže být také po úrazu nebo operaci jako podpůrná procedura při rehabilitaci, nebo jako následná péče po dokončených rehabilitacích. 

     Masáže vám tedy do života mohou přinést spoustu zdravotních benefitů a zlepšit tak kvalitu vašeho života.

Proč si na masáž objednat právě mě?

     Ptáte se, proč si na masáž vybrat právě mě, když všude v okolí je masérů spousta? Jednou z největších výhod je, že přijedu přímo k vám domů. Vy tedy nemusíte vůbec nikam cestovat ani před, ani po masáži a přímo po ní pak můžete odpočívat a relaxovat. Dalším důvodem je, že se ženskému tělu věnuji komplexně a věnuji se pouze ženám, znám teda ženská specifika a „vím, kam sáhnout“. V neposlední řadě bych ráda zmínila, že přijíždím z netoxické domácnosti. Během masáží používám pouze přírodní netoxické oleje.  

Jak masáž probíhá?

     Možná vás zajímá jak masáž probíhá a zda musíte vy něco chystat? V tomto textu se vám pokusím vše vysvětlit, pokud si ale nebudete s něčím jisté, stačí se mě zeptat. 
     K pohodlnému masírování budu potřebovat prostor na lehátko a nějaký prostor okolo něj, abych se mohla pohybovat a dopřát vám dostatečnou péči. Proto pokud doma nemáte volný prostor cca 2,8×1,8 metrů zkuste posunout třeba konferenční či jídelní stůl. Masírovat ale můžeme klidně i na chodbě, kde většinou tento prostor je. A to je převážně to jediné, co je třeba od vás. Pokud chcete svaly trošku uvolnit, můžete se před samotnou masáží také osprchovat v teplé vodě.
     Masérské lehátko, ručníky, oleje, difuzér i bedýnku na hudbu dovezu a proto se touto péčí nemusíte zabývat. 
     Po mém příchodu se vás zeptám na pár otázek a nechám si od vás podepsat dokument, že nemáte žádnou kontraindikaci a mohu vás masírovat. Já si připravím masérské lehátko, zapnu hudbu případně difuzér s vámi vybraným EO a půjdu se převléct a umýt si ruce. Následně se již podle zvolného typu masáže vysvlékáte (zahalit se můžete do připravené osušky) a leháte si na mnou připravené lehátko a přecházíme k samostatné masáži. 
     Během masáže můžete zcela v tichosti relaxovat, nebo se mnou sdílet vše o co máte zájem (někdy je masáž i forma vypovídání se). V případě potřeby vás budu instruovat, kdy se máte otočit, nebo vám budu oznamovat co teď budu masírovat, abyste se necítily nejistě. Poprosím vás, abyste se kdykoliv, když by vám bylo něco nepříjemné ozvaly a to samozřejmě platí, i pokud budete chtít, abych přidala na intenzitě masáže. 
     Po masáži vás v případě zájmu otřu ubrousky a vy se již pomalu můžete zvedat a oblékat se. Já si opět sbalím věci, které jsem přivezla a opět se zajdu převléct a umýt ruce. Následně se spolu finančně vyrovnáme a v ideálním případě domluvíme na dalším termínu masáže. Vyprovodíte mě a můžete jít pokračovat v relaxaci a odpočinku.